• چهارشنبه،02 آبان 1397
 • ورود
14°C 
     
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 106
    کد: 153946
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۷/۰۴/۰۶
    در راستای ساماندهی شرکتها، ناوگان و شاغلین حمل و نقل بار درون شهری مطرح شد؛

    نظارت و رسیدگی به تخلفات و ابطال مجوز شرکت های غیرفعال باری

    نظارت و رسیدگی به تخلفات شرکت‌ها و ناوگان حمل و نقل بار و آموزش‌های عمومی و اختصاصی شاغلان و رانندگان حمل و نقل بار درون شهری و ارائه خدمات بیمه و سوخت به ناوگان و شاغلان نیز از دیگر فعالیت های این سازمان می باشد.
    نظارت و رسیدگی به تخلفات و ابطال مجوز شرکت های غیرفعال باری

    به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت حمل و نقل بار درون شهری و حومه شهرداری مشهد، مختاری در خصوص ساماندهی شرکتهای حمل و نقل بار گفت: ساماندهی و نظارت بر شرکتها، ناوگان و شاغلین حمل و نقل بار درون شهری از جمله وظایف این سازمان می باشد.

    مختاری ضمن بیان این مطلب در خصوص ضرورت ایجاد سازمان های حمل و نقل بار نیز گفت: سازمان های حمل و نقل بار درون شهری براساس آیین نامه مدیریت حمل و نقل بار و مسافر در شهر و حومه از طریق برنامه ریزی جهت تقویت و توسعه کمی و کیفی ناوگان، اعمال نظارت صحیح و همچنین توسعه و ایجاد پایانه‌ها و باراندازهای مورد نیاز و استفاده از امکانات بخش های مختلف در امر جابه جایی مدیریت شده کالا ایجاد شده اند.

    وی افزود: در این راستا و از آنجا که موثر بودن خدمات رسانی به ناوگان حمل و نقل بار درون شهری منوط به این امر است که کلیه فرایندهای سازمانی و امور مدیریت حمل و نقل بار در چارچوب قوانین و دستورالعمل های مربوطه و بر اساس دانش محوری و برنامه ریزی پیگیری شود؛ سازمان مدیریت حمل و نقل بار درون شهری و حومه شهرداری مشهد نیز سعی نموده از زمان تأسیس تاکنون با تمام توان تلاش کند تا در سایه دانش محوری و برنامه ریزی مدون به نحو مطلوب ارائه خدمات نماید.

    مدیرعامل سازمان مدیریت حمل و نقل بار درون شهری و حومه شهرداری مشهد تصریح کرد: ساماندهی و صدور پروانه بهره برداری برای موسسات و دفاتر حمل و نقل بار در قالب شرکت های حمل و نقل بار درون شهری، پروانه فعالیت برای وسایل نقلیه حمل ونقل بار درون شهری و پروانه اشتغال برای رانندگان حمل و نقل بار درون شهری از جمله فعالیت های سازمان می باشد.

    حسین مختاری افزود: نظارت و رسیدگی به تخلفات شرکتها و ناوگان حمل ونقل بار و آموزش های عمومی و اختصاصی شاغلین و رانندگان حمل و نقل بار درون شهری و ارائه خدمات بیمه و سوخت به ناوگان و شاغلین نیز از دیگر فعالیت های این سازمان می باشد.

    مدیرعامل سازمان حمل و نقل بار درون شهری و حومه شهرداری مشهد ضمن اعلام خبر ابلاغ اخطار و صدور حکم 18 شرکت غیرفعال و متخلف از ابتدای سال تاکنون در خصوص ساماندهی خودروهای باری و شرکتهای حمل و نقل بار گفت: یکی از فعالیت های شاخص سازمان مدیریت حمل و نقل بار درون شهری ساماندهی حوزه حمل و نقل بار می باشد که طی 3 ماهه نخست سال تعداد 1198 پروانه فعالیت، تعداد  1179 پروانه اشتغال صادر شده است.

    تعداد بازدید: 106
    ارزیابی
    ارزیابی این مورد:
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
 • پرسشهای متداول
  ارتباط با ما
  ملاقات با مسوولین
  نقشه سایت
  معاونت حمل و نقل شهرداری مشهد
  شهرداری مشهد
  استانداری خراسان رضوی
  نهاد ریاست جمهوری اسلامی ایران
  مجموع بازدیدها : 2,285,312
  تعداد بازدید امروز : 140
  تعداد بازدید دیروز : 649
  آخرین به روزرسانی : 12:30  1397/08/01
  تلفن :33448356-33448360
  فاکس :33448362
  آدرس :مشهد مقدس، انتهای خیابان فدائیان اسلام، روبه روی ساختمان راه و ترابری، ساختمان غدیر، طبقه همکف، سازمان مدیریت حمل و نقل بار درون شهری و حومه.
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط سازمان مدیریت حمل و نقل بار درون شهری انجام میگردد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد