• چهارشنبه،02 آبان 1397
 • ورود
14°C 
     
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 34
    کد: 159963
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۷/۰۷/۱۰
    مدیرعامل سازمان مدیریت حمل و نقل بار درون شهری شهرداری مشهد:

    کاهش آلایندگی با انتقال مراکز تجمیع و توزیع بار به پایانه‌های بار در مشهد

    چنین نمایشگاه‌هایی فضایی مناسب برای آگاهی از آخرین پیشرفت‌ها و دستاوردهای داخلی،‌ تعامل بین بخش خصوصی و دولتی،‌ معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری، اطلاع از جدیدترین فناوری‌ها و خدمات روز در سطح بین‌المللی، طرح خلاقیت‌ها و نوآوری‌های محققان و نخبگان و جذب سرمایه و دانش فنی را فراهم می‌آورد.
    کاهش آلایندگی با انتقال مراکز تجمیع و توزیع بار به پایانه‌های بار در مشهد

    چنین نمایشگاه‌هایی فضایی مناسب برای آگاهی از آخرین پیشرفت‌ها و دستاوردهای داخلی،‌ تعامل بین بخش خصوصی و دولتی،‌ معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری، اطلاع از جدیدترین فناوری‌ها و خدمات روز در سطح بین‌المللی، طرح خلاقیت‌ها و نوآوری‌های محققان و نخبگان و جذب سرمایه و دانش فنی را فراهم می‌آورد.

    مدیرعامل سازمان مدیریت حمل و نقل بار درون شهری شهرداری مشهد از کاهش آلایندگی با انتقال مراکز تجمیع و توزیع بار به پایانه‌های بار در مشهد خبر داد.

    به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت حمل و نقل بار درون شهری و حومه شهرداری مشهد، حسین مختاری بیان کرد: تلاش سازمان مدیریت حمل و نقل بار درون شهری مشهد و حومه، ساماندهی و بهبود وضعیت حمل و نقل بار درون شهری و حومه مشهد است.

    وی با تأکید بر این امر که ساماندهی و مدیریت حوزه حمل و نقل بار شهری تأثیرات مهمی در زندگی شهروندان و بهبود مدیریت شهری در جنبه‌های مختلف خواهد داشت، افزود: سازمان مدیریت حمل و نقل بار درون شهری مشهد و حومه به عنوان نخستین سازمان حمل و نقل بار کشور توجه به زیرساخت‌ها و توسعه پایدار حمل و نقل بار در کنار بهبود عوامل زیست محیطی و ایمنی حمل بار، توسعه توقفگاه‌ها، افزایش پایانه‌های درون شهری را در برنامه‌ها و اهداف خود دنبال می‌کند.
    مدیرعامل سازمان مدیریت حمل و نقل بار درون شهری مشهد و حومه شهرداری مشهد تبدیل شهر مشهد ضمن اشاره به فرصت تبدیل شهر مشهد به پایگاه خدمات لجستیک و حمل بار شرق کشور با توجه به قرار گرفتن در کریدور ترانزیتی شرق به غرب و شمال به جنوب تأکید کرد: استفاده از اقدامات مدیریتی در کاهش اثرات ترافیکی ناوگان حمل بار با کمترین هزینه، بهبود فضای شهری، افزایش ایمنی و کاهش آلایندگی یا انتقال مراکز تجمیع و توزیع بار به پایانه های بار و افزایش بهره‌وری با اجرای نظام سیستم کنترل اضافه بار از ظرفیت‌های دیگر این سازمان برای پیشبرد اهداف مدیریت شهری مشهد است.
    مختاری در خصوص تاثیر برگزاری نمایشگاه‌های تخصصی حوزه حمل و نقل و ترافیک شهری گفت: چنین نمایشگاه‌هایی فضایی مناسب برای آگاهی از آخرین پیشرفت‌ها و دستاوردهای داخلی،‌ تعامل بین بخش خصوصی و دولتی،‌ معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری، اطلاع از جدیدترین فناوری‌ها و خدمات روز در سطح بین‌المللی، طرح خلاقیت‌ها و نوآوری‌های محققان و نخبگان و جذب سرمایه و دانش فنی را فراهم می‌آورد.

    مدیرعامل سازمان مدیریت حمل و نقل بار درون شهری و حومه شهرداری مشهد با اشاره به برگزاری نهمین نمایشگاه تخصصی خدمات و محیط زیست شهری و نهمین نمایشگاه تخصصی حمل و نقل و ترافیک گفت: چالش‌ها و راهکارهای حمل و نقل بار شهری، سامانه‌های هوشمند حمل و نقل بار شهری و... موضوعات برخی از کارگاه‌هایی است که در حاشیه نهمین نمایشگاه تخصصی خدمات شهری و حمل و نقل و ترافیک برگزار می‌شود.

    گفتنی است نهمین نمایشگاه تخصصی خدمات و محیط زیست شهری و نهمین نمایشگاه تخصصی حمل و نقل و ترافیک 11 الی 14 مهرماه سال جاری در محل نمایشگاه بین‌المللی مشهد برگزار می‌گردد.

    تعداد بازدید: 34
    ارزیابی
    ارزیابی این مورد:
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
 • پرسشهای متداول
  ارتباط با ما
  ملاقات با مسوولین
  نقشه سایت
  معاونت حمل و نقل شهرداری مشهد
  شهرداری مشهد
  استانداری خراسان رضوی
  نهاد ریاست جمهوری اسلامی ایران
  مجموع بازدیدها : 2,285,308
  تعداد بازدید امروز : 136
  تعداد بازدید دیروز : 649
  آخرین به روزرسانی : 12:30  1397/08/01
  تلفن :33448356-33448360
  فاکس :33448362
  آدرس :مشهد مقدس، انتهای خیابان فدائیان اسلام، روبه روی ساختمان راه و ترابری، ساختمان غدیر، طبقه همکف، سازمان مدیریت حمل و نقل بار درون شهری و حومه.
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط سازمان مدیریت حمل و نقل بار درون شهری انجام میگردد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد