• چهارشنبه،02 آبان 1397
 • ورود
14°C 
     
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 38
    کد: 159969
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۷/۰۷/۱۵
    در نهمین نمایشگاه تخصصی حمل و نقل و ترافیک مشهد

    سازمان مدیریت حمل و نقل بار شهرداری مشهد غرفه نمونه شد

    چنین نمایشگاه‌هایی فضایی مناسب برای آگاهی از آخرین پیشرفت‌ها و دستاوردهای داخلی،‌ تعامل بین بخش خصوصی و دولتی،‌ معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری، اطلاع از جدیدترین فناوری‌ها و خدمات روز در سطح بین‌المللی، طرح خلاقیت‌ها و نوآوری‌های محققان و نخبگان و جذب سرمایه و دانش فنی را فراهم می‌آورد.
    سازمان مدیریت حمل و نقل بار شهرداری مشهد غرفه نمونه شد

    غرفه سازمان مدیریت حمل و نقل بار درون شهری و حومه شهرداری مشهد در نهمین نمایشگاه تخصصی حمل و نقل و ترافیک طی سالهای گذشته بصورت پیاپی به عنوان غرفه نمونه در زمینه تخصصی از سوی مسئولان برگزاری این نمایشگاه انتخاب و توسط ریاست شورای اسلامی شهر و معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد تقدیر شد.

    به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت حمل و نقل بار درون شهری و حومه شهرداری مشهد، مهدی کمالی عنوان کرد: در این نمایشگاه نهادها، شرکت ها و سازمان های مرتبط با حمل ونقل و ترافیک، آخرین دستاورها و تجربیات خود را در اختیار عموم قرار دادند که از میان غرفه های حاضر در این دوره از نمایشگاه، غرفه سازمان مدیریت حمل و نقل بار شهرداری مشهد از سوی مسئولان برگزاری به عنوان غرفه نمونه در زمینه تخصصی انتخاب شد.

    سخنگوی سازمان مدیریت حمل و نقل بار درون شهری و حومه شهرداری مشهد با اشاره به برگزاری نهمین نمایشگاه تخصصی حمل و نقل و ترافیک گفت: چالش‌ها و راهکارهای حمل و نقل بار شهری، سامانه‌های هوشمند حمل و نقل بار شهری و... موضوعات برخی از کارگاه‌هایی است که در حاشیه این نمایشگاه برگزار گردید.

    گفتنی است نهمین نمایشگاه تخصصی حمل و نقل و ترافیک 11 الی 14 مهرماه سال جاری در محل نمایشگاه بین‌المللی مشهد برگزار گردید.

    تعداد بازدید: 38
    ارزیابی
    ارزیابی این مورد:
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
 • پرسشهای متداول
  ارتباط با ما
  ملاقات با مسوولین
  نقشه سایت
  معاونت حمل و نقل شهرداری مشهد
  شهرداری مشهد
  استانداری خراسان رضوی
  نهاد ریاست جمهوری اسلامی ایران
  مجموع بازدیدها : 2,285,361
  تعداد بازدید امروز : 189
  تعداد بازدید دیروز : 649
  آخرین به روزرسانی : 12:30  1397/08/01
  تلفن :33448356-33448360
  فاکس :33448362
  آدرس :مشهد مقدس، انتهای خیابان فدائیان اسلام، روبه روی ساختمان راه و ترابری، ساختمان غدیر، طبقه همکف، سازمان مدیریت حمل و نقل بار درون شهری و حومه.
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط سازمان مدیریت حمل و نقل بار درون شهری انجام میگردد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد